Mieszkanie we Wrocławiu, Fabryczna

na zdjęciu salon w mieszkaniu do sprzedaż na wrocławskich KrzykachWrocław, mieszkanie 1-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie typu kawalerka o powierzchni 28,70 m2 usytuowane na parterze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 2010 roku, w dzielnicy Fabryczna, we Wrocławiu za cenę 205 000 zł. Mieszkanie sprzedawane wraz z całym wyposażeniem. Mieszkanie atrakcyjne m.in. ze względu na lokalizację oraz potencjał mieszkania, zarówno do użytku własnego, jak i w celach inwestycyjnych.

Rozkład pomieszczeń w mieszkaniu wygląda następująco:
– salon/sypialnia
– aneks kuchenny
– balkon
– łazienka
– przedpokój

Mieszkanie w bardzo dobry stanie, gotowe do zamieszkania. Wszystkie okna nowe pcv. Mieszkanie też świetnie zlokalizowane – blisko lokale usługowe, szkoła, przedszkole, tereny rekreacyjne. Bardzo dobry połączenia komunikacyjne z innymi częściami miasta. Mieszkanie z przynależną piwnicą. Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe z księgą wieczystą.

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont mieszkania. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-690)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 501 656 882
e-mail: l.klimczuk@wgn.pl

Inne w tej kategorii...