Mieszkanie we Wrocławiu, Fabryczna

na zdjęciu salon w mieszkaniu do sprzedaży we Wrocławiu, w dzielnicy FabrycznaWrocław, mieszkanie 4-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 63 m2 usytuowane na IV piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 1978 roku, w dzielnicy Fabryczna, we Wrocławiu za cenę 269 000 zł. Mieszkanie z dużym balkonem, w pełni rozkładowe, 2-stronne. Mieszkanie z wystawą okien północ – południe w bloku o niskiej zabudowie.

Mieszkanie z przynależną piwnicą. W lokalu mieszkalnym wymienione piony wodno-kanalizacyjne. Media miejskie, miesięczny czynsz wynosi 540 zł (w tym fundusz remontowy).

Budynek w dobrym stanie (docieplony z nową elewacją, klatka schodowa zadbana). Mieszkanie wymaga gruntownego remontu.

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji – wiele połączeń komunikacją miejską w różne strony miasta, szczególnie z centrum. Spokojna okolica, dużo zieleni, w pobliżu wiele lokali handlowo-usługowych.

Sprzedaż bezpośrednia: kupujący nie płaci prowizji! Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa Sprzedający. Zapraszam na prezentacje.

Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15738)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 71 337 84 11
Tel. +48 603 779 141
e-mail: teresa.michniak@wgn.pl

Inne w tej kategorii...