Mieszkanie we Wrocławiu, Fabryczna

zdjęcie przedstawia wnętrze mieszkania do wynajęcia we Wrocławiu, w dzielnicy FabrycznaWrocław, mieszkanie 1-pokojowe na wynajem. Mieszkanie (kawalerka) o powierzchni 31,40 m2 usytuowane na IV piętrze, w 7-kondygnacyjnym budynku z 2002 roku, w dzielnicy Fabryczna, we Wrocławiu za cenę 1 200 zł/m-c. Mieszkanie doskonale zlokalizowane, w bliskiej odległości od centrum. Oferta bezpośrednia, wynagrodzenie dla biura pokrywa właściciel nieruchomości.

Nieruchomość całodobowo chroniona, pod monitoringiem i z Concierge w holu wejściowym. Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane.
Rozkład pokoi:
– salon/sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– balkon.

Mieszkanie w cenie najmu 1 200 zł/m-c + 300 zł/m-c czynsz administracyjny + prąd. Oferta bezpośrednia. Opłaty dla agencji nieruchomości opłaca tylko właściciel mieszkania.

Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-14967)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 71 337 84 01
Tel. +48 665 313 096
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...