Mieszkanie we Wrocławiu, Fabryczna

wnętrze mieszkania na sprzedaż we  Wrocławiu, w dzielnicy FabrycznaWrocław, mieszkanie 1-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie (kawalerka) o powierzchni 33 m2 usytuowane na III piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku z lat 80-tych, w dzielnicy Nowy Dwór, we Wrocławiu za cenę 214 000 zł.

Rozkład pokoi:
– salon/sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– balkon

Mieszkanie w dobrym stanie. Wszystkie okna nowe pcv. Czynsz w wysokości ok. 350 zł. Mieszkanie z przynależną piwnicą. Budynek w dobrym stanie technicznym. Klatka, czysta, zadbana. Wokół bloku liczne miejsca parkingowe.

Mieszkanie z kuchnią w zabudowie dla przyszłego właściciela (wraz ze sprzętem AGD). Kuchnia jasna z oknem. W sąsiedztwie liczne tereny usługowe, bardzo dobry dojazd do centrum miasta. Własność: spółdzielczo-własnościowe z KW. Cena: 214 000 zł.

Mieszkanie atrakcyjne ze względu na lokalizację oraz potencjał, zarówno do użytku własnego, jak i w celach inwestycyjnych. Najważniejsze informacje: okna: PCV, podłogi: panele, kafle, ogrzewanie: centralne.

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont mieszkania. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-671)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 501 656 882
e-mail: l.klimczuk@wgn.pl

Inne w tej kategorii...