Mieszkanie we Wrocławiu, Fabryczna

zdjęcie przedstawia aneks kuchenny w mieszkaniu do sprzedaży we Wrocławiu - FabrycznaWrocław, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 76,50 m2 usytuowane na I piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 2010 roku, we Wrocławiu, w dzielnicy Fabryczna za 510 000 zł.

Mieszkanie składa się z:
– salonu
– 2 sypialnie
– aneksu kuchennego
– łazienki
– przedpokoju
– balkonu

Mieszkanie z przynależnym miejscem parkingowym w garażu na poziomie -1. Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym. Klatka ładna, czysta, jasna, zadbana. W kuchni meble w zabudowie które zostają dla przyszłego właściciela wraz ze sprzętem AGD. Kuchnia jasna z oknem. Zabudowa łazienki również zostaje w mieszkaniu. Łazienka z oknem.

Mieszkanie wyposażone w rolety okienne antywłamaniowe we wszystkich oknach i drzwiach balkonowych. W kuchni meble kuchenne w systemie Blum Servo-Drive (elektryczne wspomaganie otwierania) wraz z wysokiej jakości sprzętem AGD. Podłoga łazienki podgrzewana z regulacją. Nowoczesna stolarka drzwiowa wewnętrzna z firmy Budus i drzwi antywłamaniowe Gerda.

Mieszkanie wyposażone w grzejniki dekoracyjne firmy Zehnder. Mieszkanie świetnie położone – nieopodal liczne tereny zielone i rekreacyjne oraz nowa zabudowa 4-kondygnacyjna i jednorodzinna. Pełna własność. Założona księga wieczysta. Cena: 510 000 zł. Oferta atrakcyjna ze względu na lokalizację oraz potencjał mieszkania, zarówno do użytku własnego, jak i w celach inwestycyjnych.

Najważniejsze informacje: okna: PCV, podłogi: lita deska podłogowa – dąb szczotkowany, firmy Goliszek, kafle, ogrzewanie: centralne, balkon: tak, garaż: tak.

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont mieszkania. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-630)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 501 656 882
e-mail: l.klimczuk@wgn.pl

Inne w tej kategorii...