Mieszkanie we Wrocławiu, Fabryczna

na zdjęciu mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu, w dzielnicy FabrycznaWrocław, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 42,96 m2 położone na II piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 1932 roku, w dzielnicy Fabryczna, we Wrocławiu za cenę 179 000 zł. Mieszkanie jest zadbane. Odświeżone i odmalowane na biało ściany. Ładne, przestronne i słoneczne mieszkanie.

Mieszkanie składa się z: salonu + sypialni + kuchni + łazienki z wc + przedpokoju.

Kuchnia jest ładna, duża, dobrze zagospodarowana. Istnieje możliwość kupienia mieszkania wraz z umeblowaniem. Ogrzewanie: gazowe z pieca dwufunkcyjnego Beretta. Poza tym media miejskie. Niski czynsz: ok. 150 zł / mc (łącznie z funduszem remontowym).

Mieszkanie jest świetnie zlokalizowane. Bardzo dobry dojazd do centrum miasta (linie tramwajowe i autobusowe). W okolicy: Park Zachodni, Stadion Miejski, Most Milenijny i śródmiejska obwodnica Wrocławia. Szybki dojazd do Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Dostępna pełna infrastruktura: sklepy, kościół, placówki edukacyjne, służba zdrowia itd. Szybki bezpośredni dojazd do CH Magnolia Park przy ul. Legnickiej.

Sprzedaż bezpośrednia: kupujący nie płaci prowizji. Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa sprzedający. Polecam i zapraszam na prezentację!

Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15720)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 71 337 84 20
Tel. +48 668 028 885
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl

Inne w tej kategorii...