Mieszkanie we Wrocławiu, Fabryczna

na zdjęciu salon mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu, FabrycznaWrocław, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 50,80 m2 położone na II piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 2010 roku, w dzielnicy Fabryczna, we Wrocławiu za cenę 304 000 zł. Budynek z windą. Mieszkanie atrakcyjne ze względu na lokalizację oraz potencjał, zarówno do użytku własnego, jak i w celach inwestycyjnych.

Rozkład pokoi:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.

Mieszkanie z piwnicą. Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym. Klatka bardzo ładna, czysta, jasna, zadbana. Wokół bloku liczne miejsca postojowe dla mieszkańców. W kuchni meble w zabudowie które zostają dla przyszłego właściciela wraz ze sprzętem AGD. Kuchnia jasna z oknem. Zabudowa łazienki również zostaje w mieszkaniu.

W sąsiedztwie liczne tereny zielone i rekreacyjne oraz nowa zabudowa 4-kondygnacyjna i jednorodzinna. Do mieszkania można dokupić miejsce postojowe w garażu podziemnym za 18 000 zł. Pełna własność. Założona księga wieczysta. Cena: 304 000 zł. Okna: PCV. Podłogi: panele drewniane, kafle. Ogrzewanie: centralne. Piwnica: tak. Winda: tak.

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont mieszkania. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-628)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 501 656 882
e-mail: l.klimczuk@wgn.pl

Inne w tej kategorii...