Mieszkanie we Wrocławiu, Fabryczna

wnętrze mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu, widok na duży pokójWrocław, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 50,50 m2 położone na II piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 2002 roku, w dzielnicy Fabryczna, we Wrocławiu za cenę 310 000 zł. Oferta atrakcyjna ze względu na lokalizację oraz potencjał mieszkania, zarówno do użytku własnego, jak i w celach inwestycyjnych.

Rozkład pokoi:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka z wc
– przedpokój.

Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym. Klatka ładna, czysta, jasna, zadbana. W kuchni meble w zabudowie które zostają dla przyszłego właściciela. Kuchnia jasna z oknem. Mieszkanie ciepłe, jasne, dwustronne z balkonem od strony salonu. W sąsiedztwie szkoły, przedszkole, liczne sklepy i tereny rekreacyjne. Dogodne połączenia komunikacyjne z centrum. Czynsz ok. 300 zł plus prąd i gaz. Cena: 310 000 zł. Podłogi: panele. Okna: pcv. Balkon: tak. Ogrzewanie: centralne.

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont mieszkania. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-636)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 501 656 882
e-mail: l.klimczuk@wgn.pl

Inne w tej kategorii...