Mieszkanie we Wrocławiu, Fabryczna

rzut na duzy pokój w mieszkaniu na sprzedaż we WrocławiuWrocław, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 54,40 m2 zlokalizowane na parterze, w 11-kondygnacyjnym wieżowcu, w dzielnicy Fabryczna, we Wrocławiu za cenę 277 000 zł. Mieszkanie z odrębnym wejściem z zewnątrz budynku.

Rozkład pokoi:
– salon
– sypialnia
– aneks kuchenny
– jadalnia
– przedpokój
– łazienka
– wiatrołap.

Sprzedaż bezpośrednia: kupujący nie płaci prowizji! Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa sprzedający. Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15712)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 71 337 84 11
Tel. +48 603 779 141
e-mail: teresa.michniak@wgn.pl

Inne w tej kategorii...