Mieszkanie we Wrocławiu, Fabryczna

widok na duży pokój w mieszkaniu na sprzedaż we WrocławiuWrocław, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie willowe o powierzchni 82 m2 położone na parterze, w 3-kondygnacyjnej willi, w dzielnicy Fabryczna, we Wrocławiu za cenę 415 000 zł. Mieszkanie ok. 300 m od parku Złotnickiego. Mieszkanie w pełnym rozkładzie, bardzo czyste i zadbane, wszystkie prace remontowe były robiony na bieżąco.

Poczucie przestrzeni daje wysokość mieszczeń 3 m. Wysoki standard wykończenia okna drewniane z roletami zewnętrznymi, na podłogach deski oraz kafle, drzwi drewniane. Do mieszkania przynależy piwnica oraz ogród o powierzchni około 450 m2.

Ładnie zagospodarowana działka na której mieści się wiata na dwa samochody, altana służąca do rekreacji oraz pomieszczenie gospodarcze. Piec dwufunkcyjny zakupiony rok temu, na gwarancji przez 5 kolejnych lat. Mieszkanie nie wymaga żadnych nakładów pieniężnych. Bardzo spokojna i cicha okolica wśród zieleni. W sąsiedztwie domy jednorodzinne.

Sprzedaż bezpośrednia: kupujący nie płaci prowizji. Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa Sprzedający. Zapraszam na prezentacje. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione.

Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15570)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 71 337 84 15
Tel. +48 723 477 780
e-mail: k.jaworska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...