Mieszkanie we Wrocławiu, Centrum

na zdjęciu wnętrze mieszkania do sprzedaży w centrum WrocławiaWrocław, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 63 m2 zlokalizowane na I piętrze, w 3-kondygnacyjnej kamienicy z 1917 roku, w centrum Wrocławia za cenę 317 000 zł. Mieszkanie rewelacyjnie zlokalizowane – w ok. ul. Trzebnickiej. Ze względu na lokalizacje mieszkanie nadaje się pod wynajem dla studentów, jako lokata kapitału lub do własnego użytku.

Rozkład pokoi:
– przedpokój
– łazienka
– wc
– salon
– sypialnia
– kuchnia

Mieszkanie w dobrym standardzie. Nowy właściciel może od razu wprowadzić się i zamieszkać bez potrzeby ponoszenia jakichkolwiek kosztów. W mieszkaniu założona jest nowa instalacja gazowa, elektryczna, wodna, wstawione nowe okna, podwójne drzwi drewniane z zabezpieczeniem antywłamaniowym.

Mieszkanie z zachowanymi, oryginalnymi podłogami z 1917 roku (w jednym pokoju wycyklinowane). Ponadto zabytkowe drzwi skrzydłowe (jedne kompletnie odrestaurowane). Mieszkanie bardzo słoneczne, jasne od strony zachodniej, suche, ciepłe, całość ogrzewana jednym piecem kaflowym. Możliwość założenia ogrzewania gazowego.

Mieszkanie z przynależną piwnicą o powierzchni ok. 8 m2. Mieszkanie jest niezadłużone, odrębna własność. Koszt miesięczny wraz z funduszem remontowym do wspólnoty mieszkaniowej 150 zł. Z tyłu domu bezpłatne miejsca parkingowe, ogródek jordanowski dla dzieci, kort tenisowy, siatkowy, bezpłatna siłownia na wolnym powietrzu, toaleta dla psa. Mieszkanie z dużym potencjałem w doskonałej lokalizacji – blisko przychodnia, apteki sklepy, hotel, szpital, centrum, w pobliżu Uniwersytet Wrocławski. Doskonale połączenia komunikacyjne.

Skuteczne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji. Przygotowanie niezbędnych umów związanych ze sprzedażą nieruchomości. Obsługa formalnoprawna transakcji. Efektywna oraz bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu. (146-1384)

Kontakt:
Tel. +48 663 774 792

Inne w tej kategorii...