Mieszkanie sprzedaż Wrocław, Stare Miasto za 610 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży adresowane od osób, które szukają prestiżowej lokalizacji w centrum, ale jednocześnie ciszy i spokoju. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Stare Miasto doskonale nadaje się również jako bezpieczna forma lokaty kapitału pod późniejszy, dochodowy wynajem. Rodziny posiadające samochód ucieszą z pewnością miejsca parkingowe na dziedzińcu.

Wnętrze mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto ciche i słoneczne. Tworzą je: przedpokój + salon + łazienka + 2 sypialnie + kuchnia. Do mieszkania do sprzedaży Wrocław Stare Miasto przynależy pomieszczenie piwniczne (9,55 mkw). Pokoje i pomieszczenia wymagają remontu. Zapraszam na prezentację mieszkania do sprzedaży Wrocław Stare Miasto. Cena mieszkania na sprzedaż do indywidualnej negocjacji.

Powierzchnia oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław Stare Miasto to 64 metry kwadratowe, co daje atrakcyjną cenę w przeliczeniu za metr kwadratowy – 9 531 zł. Pierwsze piętro. Budynek oddany do użytku w latach 90-tych ubiegłego wieku. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Stare Miasto o układzie rozkładowym. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (014-14615)

Kontakt:
Tel. +48 721 480 707
Tel. +48 71 337 84 17

Inne w tej kategorii...