Mieszkanie Wrocław Śródmieście wynajem za 3 900 zł/m-c

3-pokojowe mieszkanie do wynajmu we Wrocławiu o powierzchni 73,73 m2. Mieszkanie znajduje się na VI piętrze, w 8-kondygnacyjnym budynku z 2016 roku. Ekspozycja okien w kierunkach wschód – zachód. Mieszkanie do wynajęcia we Wrocławiu objęte zostało programem „Oferta bezpośrednia”, co oznacza, ze najemca nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko właściciel. Mieszkanie we Wrocławiu na wynajem tylko za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.

Wnętrze mieszkania do wynajęcia we Wrocławiu niezwykle eleganckie i ekskluzywne. Tworzą je następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– gabinet
– hol
– łazienka
– wc
– balkon

Wszystkie pokoje klimatyzowane. Mieszkanie do wynajmu we Wrocławiu kompletnie wyposażone i umeblowane. Pokoje są słoneczne i zaaranżowane na najwyższym poziomie z najwyższej jakości materiałów. Część wyposażenia została zaprojektowana przez architekta wnętrz.

Mocnym atutem mieszkania na wynajem we Wrocławiu jest jego prestiżowa lokalizacja w elitarnym apartamentowcu, w pobliżu wszystkich niezbędnych usług oraz rozległych terenów rekreacyjnych. Osoby posiadające samochód z pewnością docenią przynależne miejsce postojowe w garażu podziemnym (200 zł/m-c). Nad bezpieczeństwem wszystkich domowników czuwają inteligentne systemy elektroniczne.

Mieszkanie do wynajęcia we Wrocławiu adresowane jest do najbardziej wymagających klientów, ceniących szyk, elegancję oraz komfort. W pierwszym miesiącu wynajmy mieszkania we Wrocławiu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania do wynajmu we Wrocławiu.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15359)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 15

Inne w tej kategorii...