Mieszkanie Wrocław Śródmieście wynajem za 3 500 zł/m-c

3-pokojowe mieszkanie na wynajem we Wrocławiu o powierzchni 124 m2. Mieszkanie znajduje się na III piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z połowy lat dziewięćdziesiątych. Mieszkanie do wynajęcia we Wrocławiu wykończone w bardzo wysokim standardzie i gotowe od razu do zamieszkania przez nowych najemców. Ekspozycja okien na wschód i południe. Mieszkanie do wynajmu we Wrocławiu adresowane do najbardziej wymagających klientów.

Prestiżowa lokalizacja w centrum miasta to pierwsza z zalet tego mieszkania na wynajem we Wrocławiu. To bardzo spokojna i bezpieczna okolica z szybkim dostępem do kluczowych placówek nauki, kultury i biznesu. Mieszkanie do wynajmu we Wrocławiu tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon
– 2 balkony
– jadalnia
– kuchnia
– gabinet
– sypialnia
– salon kąpielowy
– wc dla gości
– schowek
– pralnia
– przedpokój

Wnętrze mieszkania na wynajem we Wrocławiu zaprojektowane i urządzone w nowoczesnym designie, niezwykle funkcjonalne i dające przestrzeń do komfortowego zamieszkania. W cenie mieszkania do wynajęcia we Wrocławiu ujęto już opłatę za miejsce postojowe w podziemnym parkingu. W kuchni znajdują się meble na wymiar oraz sprzęt AGD. Nad bezpieczeństwem wszystkich mieszkańców czuwa system monitoringu.

Z okien oferowanego mieszkania do wynajmu we Wrocławiu rozpościera się imponujący widok na rzekę. Nieopodal liczne tereny zielone, parki, pergola, Park Szczytnicki. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania we Wrocławiu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości miesięcznego czynszu. Informacje dotyczące mieszkania do wynajmu we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-1034)

Inne w tej kategorii...