Mieszkanie Wrocław Śródmieście wynajem za 3 300 zł/m-c

4-pokojowe mieszkanie na wynajem we Wrocławiu o powierzchni 146 m2. Mieszkanie usytuowane jest na III piętrze, w 6-kondygnacyjnym budynku z 2003 roku. Mieszkanie do wynajmu we Wrocławiu nadaje się do wprowadzenia się przyszłych najemców bez konieczności ponoszenia z ich strony dodatkowych wydatków. Wnętrze mieszkania niesłychanie słoneczne, jasne, przestronne a także funkcjonalne. Nowoczesny design i rozwiązania – podział na strefę dzienną oraz prywatną.

Wysoki standard, dbałość o detale, malowniczy widok to najważniejsze zalety tego mieszkania do wynajęcia we Wrocławiu. Ważną zaletą jest również przynależne miejsce postojowe na podziemnym parkingu. Nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwa wyspecjalizowana, profesjonalna ochrona oraz system monitoringu. Mieszkanie na wynajem we Wrocławiu kompletnie wyposażone. W pierwszym miesiącu wynajmu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 5 000 zł.

Wnętrze mieszkania do wynajęcia we Wrocławiu tworzą:
w STREFIE DZIENNEJ znajdziemy: salon + gabinet do pracy + wc + garderobę + kuchnię + jadalnię + 2 balkony
w STREFIE PRYWATNEJ znajdziemy: sypialnię + pokój + łazienkę + pomieszczenie gospodarcze

Kolejnym atutem tego mieszkania na wynajem we Wrocławiu jest doskonała lokalizacja blisko centrum, w sąsiedztwie licznych lokali handlowo-usługowych i w otoczeniu pełnej infrastruktury. Mieszkanie z możliwością późniejszego zakupu przez najemcę. Mocnym atutem mieszkania do wynajęcia we Wrocławiu jest objęcie go programem „Najem bezpośredni”, co oznacza, że najemca nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko właściciel. Zapraszam na prezentację mieszkania.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajmu we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15917)

Kontakt:
e-mail: k.jaworska@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 15
Tel. +48 723 477 780

Inne w tej kategorii...