Mieszkanie Wrocław Śródmieście wynajem za 3 000 zł/m-c

3-pokojowe mieszkanie na wynajem we Wrocławiu o powierzchni 76 m2. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku. Ekspozycja okien w kierunku południowym. Mieszkania na wynajem we Wrocławiu nadaje się od razu do zamieszkania przez przyszłego najemcę. Wnętrze mieszkania niezwykle komfortowe.

Atrakcyjna lokalizacja na terenie nowego osiedla, nieopodal pl. Grunwaldzkiego i Rynku to pierwszy z najmocniejszych atutów tego mieszkania do wynajmu we Wrocławiu. Osiedle jest ogrodzone, a nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwa nowoczesny monitoring. W sąsiedztwie znajdziemy liczne tereny zielone.

Mieszkania na wynajem we Wrocławiu składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– 2 łazienki
– 2 balkony
– przedpokój

Mieszkania do wynajęcia we Wrocławiu wykończone zostało w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie i komforcie. Kuchnia kompletnie umeblowana i wyposażona. Wnętrze niebywale słoneczne, jasne i widne. Osoby zmotoryzowane z pewnością ucieszy fakt, że wokół znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe. W cenie najmu zawarta opłata za miejsce parkingowe w podziemnym garażu. W pierwszym miesiącu wynajmu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1-miesięcznej opłaty za wynajem. Zapraszam na prezentację mieszkania do wynajmu we Wrocławiu. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. (015-10804)

Kontakt:
Tel. +48 75 732 61 15
Tel. +48 723 855 444

Inne w tej kategorii...