Mieszkanie Wrocław Stare Miasto wynajem za 8 000 zł/m-c

2-pokojowe mieszkanie na wynajem we Wrocławiu o powierzchni 73,14 m2. Mieszkanie znajduje się na ostatniej kondygnacji, w 5-kondygnacyjnej, odrestaurowanej kamienicy, na Starym Mieście, zaledwie kilka kroków od Rynku Głównego. Mieszkanie na wynajem we Wrocławiu nadaje się od razu do zamieszkania przez przyszłego najmującego. Mieszkanie wykończone jest w bardzo wysokim standardzie, niezwykle luksusowo i komfortowo. Z okiem rozpościera się imponujący widok na panoramę miasta.

Osoby posiadające samochód z pewnością zainteresuje fakt, że na miejscu dostępny jest prywatny parking. Mieszkanie do wynajęcia we Wrocławiu składa się z następujących pomieszczeń:
– salon
– sypialnia
– jadalnia
– aneks kuchenny
– łazienka
– wc
– przedpokój.

Na wyposażeniu mieszkania pozostaje m.in. telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych oraz wannę z hydromasażem. Mieszkanie na wynajem adresowane jest do najbardziej wymagających klientów, a w szczególności osób, które interesują się atmosferą, architekturą i lubią klimat Starego Miasta.

Informacje dotyczące mieszkanie do wynajęcia we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na wynajem we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15193)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl
Tel. +48 665 165 995
Tel. +48 71 337 84 24

Inne w tej kategorii...