Mieszkanie Wrocław Stare Miasto wynajem za 5 500 zł/m-c

3-pokojowe mieszkanie na wynajem we Wrocławiu o powierzchni 112,82 m2. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze, w 6-kondygnacyjnym budynku z 2003 roku. Mieszkanie do wynajęcia we Wrocławiu objęte popularnym programem „Oferta bezpośrednia”, dzięki czemu najemca nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko właściciel.

Prestiżowa lokalizacja w ścisłym centrum miasta, zaledwie 200 m od Rynku to pierwsza z długiej listy zalet tego mieszkania. Funkcjonalny rozkład z podziałem na salon + aneks kuchenny + 2 sypialnie + pomieszczenie gospodarcze + łazienkę z wc + saunę oraz osobną toaletę to kolejny atut. Ponadto mieszkanie na wynajem we Wrocławiu wyposażone jest w klimatyzację, co w znaczącym stopniu podnosi komfort jego użytkowania. Mieszkanie z przynależnym miejscem postojowym w podziemnym parkingu. Mieszkanie do wynajmu we Wrocławiu wyróżnia się niecodziennie spotykanym, wysokim standardem oraz wykończeniami z dobrej jakości materiałów. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania wymagana jest jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone (041-15244)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 17

Inne w tej kategorii...