Mieszkanie Wrocław Stare Miasto wynajem za 2 650 zł/m-c

2-pokojowe mieszkanie na wynajem we Wrocławiu o powierzchni 44,24 m2. Mieszkanie znajduje się na III piętrze, w 4-kondygnacyjnej kamienicy. Ekspozycja okien w kierunku północnym. Mieszkanie do wynajmu nadaje się od razu do zamieszkania przez przyszłych najemców bez konieczności ponoszenia z ich strony jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych. Mieszkanie na wynajem we Wrocławiu objęte jest programem „Oferta bezpośrednia”, co oznacza, że najemca nie płaci wynagrodzenia.

Mieszkanie do wynajęcia we Wrocławiu wraz z przynależnym miejscem parkingowym. Rozkład pokoi i pomieszczeń prezentuje się następująco:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój

Mieszkanie do wynajmu we Wrocławiu kompletnie umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD. Dodatkowo istnieje opcja wynajmu pomieszczenia gospodarczego w piwnicy. Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie na wynajem we Wrocławiu znajduje się w otoczeniu licznych galerii handlowych, wyższych uczelni etc. To doskonałe miejsca dla pracowników naukowych i doktorantów, jak i dla par lub małżeństw pracujących w obrębie Starego Miasta. W pierwszym miesiącu wynajmu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 000 zł. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkanie do wynajęcia we Wrocławiu.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajmu we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na wynajem we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15351)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Inne w tej kategorii...