Mieszkanie Wrocław Stare Miasto wynajem za 2 250 zł/m-c

4-pokojowe mieszkanie na wynajem we Wrocławiu o powierzchni 35,98 m2. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze, w 16-kondygnacyjnym budynku. Ekspozycja okien w kierunku zachodnim. Mieszkanie do wynajmu we Wrocławiu objęte popularnym wśród klientów programem: „Oferta bezpośrednia”, dzięki czemu wynagrodzenie dla biura pokrywa wyłącznie strona wynajmująca, czyli właściciel.

Mieszkanie na wynajem we Wrocławiu w bardzo wysokim standardzie w prestiżowym apartamentowcu. Wnętrze mieszkania do wynajęcia we Wrocawiu tworzą następujące pomieszczenia:
– balkon
– pokój
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój

Mieszkanie jest całkowicie wyposażone i umeblowane. Do listy zalet warto dodać miejsce parkingowe w garażu pod budynkiem. Nad bezpieczeństwem wszystkich mieszkańców czuwają concierge oraz inteligentne systemy elektroniczne. Prestiżowa, atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie do wynajęcia we Wrocławiu znajduje się w centrum miasta z szybkim dostępem do centrów kultury, galerii handlowych, restauracji, centrów biznesowych oraz wyższych uczelni. Wokół pełna infrastruktura.

W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania we Wrocławiu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednokrotnego czynszu najmu. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania. Informacje dotyczące mieszkania na wynajem we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15350)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Inne w tej kategorii...