Mieszkanie Wrocław Psie Pole wynajem za 1 850 zł/m-c

3-pokojowe mieszkanie na wynajem we Wrocławiu o powierzchni 60,3 m2. Mieszkanie znajduje się na VIII piętrze, w 11-kondygnacyjnym wieżowcu z 1980 roku. Ekspozycja okien w kierunkach wschód – zachód. Atrakcyjna lokalizacja, funkcjonalny rozkład pomieszczeń, balkon z widokiem na Odrę, Starówkę i górę Ślężę oraz dobry standard to najważniejsze zalety tego mieszkania na wynajem we Wrocławiu.

Wnętrze mieszkania do wynajęcia we Wrocławiu tworzą następujące pomieszczenia:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– wc
– przedpokój.

Mieszkanie ogrzewane jest z sieci miejskiej. Mieszkanie na wynajem we Wrocławiu kompletnie urządzone i umeblowane. Okna PCV w białym kolorze. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich domowników i ich dobytku są solidne, antywłamaniowe drzwi wejściowe. Na parterze budynku mieści się zamykane pomieszczenie na wózki i rowery. Przed budynkiem liczne miejsca parkingowe. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania we Wrocławiu obowiązuje jednorazowa zwrotna kaucja w wysokości 1 850 zł.

Mieszkanie do wynajmu we Wrocławiu objęte zostało słynnym programem „Wynajem bezpośredni”, co oznacza, że najemca nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko wynajmujący. Informacje dotyczące mieszkania na wynajem we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15755)

Kontakt:
Tel. +48 71 337 84 11

Inne w tej kategorii...