Mieszkanie Wrocław Psie Pole wynajem za 1 800 zł/m-c

3-pokojowe mieszkanie na wynajem we Wrocławiu o powierzchni 71,4 m2. Mieszkanie znajduje się w 4-kondygnacyjnym budynku. Ekspozycja okien w kierunkach północ – południe. Mieszkanie do wynajęcia we Wrocławiu przygotowane od razu do wprowadzenia się nowych najemców. Mieszkanie do wynajmu we Wrocławiu objęte zostało programem „Oferta bezpośrednia”, co oznacza, że najemca nie płaci wynagrodzenia dla biura.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na wynajem we Wrocławiu prezentuje się następująco:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– wc
– przedpokój
– balkon

Mieszkanie do wynajęcia we Wrocławiu jest kompletnie umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD. Atrakcyjna lokalizacja w okolicach Pl. Kromera zapewnia bliskość wszystkich niezbędnych usług i sprawną komunikację oraz bezpośredni dostęp do terenów rekreacyjnych. Mieszkanie we Wrocławiu do wynajmu wraz z przynależą komórką lokatorską (4,60 m2) oraz dwoma miejscami postojowymi w garażu przy budynku. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania na wynajem we Wrocławiu. Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15353)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Inne w tej kategorii...