Mieszkanie Wrocław Psie Pole wynajem za 1 300 zł/m-c

2-pokojowe mieszkanie na wynajem we Wrocławiu o powierzchni 42 m2. Mieszkanie znajduje się na I piętrze, w 2-kondygnacyjnym budynku. Mieszkanie nadaje się od razu do wprowadzenia się nowych najmujących bez konieczności ponoszenia z ich strony jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu do wynajmu we Wrocławiu prezentuje się następująco:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka
– wc

Wnętrze mieszkania do wynajęcia we Wrocławiu całkowicie umeblowane oraz wyposażone. Dużym atutem jest atrakcyjna lokalizacja w otoczeniu wielu terenów rekreacyjnych. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania we Wrocławiu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1 500 zł. Polecam i zapraszam na prezentacje mieszkania. Mieszkanie na wynajem we Wrocławiu objęte zostało programem „Oferta bezpośrednia”, co oznacza, że wynagrodzenie dla biura pokrywa tylko właściciel.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajmu we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na wynajem we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15311)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Inne w tej kategorii...