Mieszkanie Wrocław Krzyki wynajem za 2 950 zł/m-c

3-pokojowe mieszkanie na wynajem we Wrocławiu o powierzchni 68,5 m2. Mieszkanie znajduje się na XV piętrze, w 18-kondygnacyjnym wieżowcu. Mieszkanie do wynajmu przygotowane od razu do wprowadzenia się nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia wydatków finansowych. Najmocniejszymi atutami tego mieszkania na wynajem we Wrocławiu są: wysoki standard, najlepszej jakości materiały wykończeniowe, kompletne wyposażenie oraz fakt, że mieszkanie jest nowe i dotychczas nie było wynajmowane.

Mieszkanie do wynajęcia we Wrocławiu dedykowane najbardziej wymagającym klientom, którzy szukają komfortu, luksusu oraz wysokiego standardu. Kolejną zaletą mieszkania na wynajem we Wrocławiu jest jego atrakcyjna lokalizacja zapewniająca swobodny dostęp do najważniejszych punktów aglomeracji wrocławskiej.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na wynajem we Wrocławiu:
– salon
– aneks kuchenny
– balkon
– 2 sypialnie
– łazienka
– wc
– przedpokój.

Kuchnia z meblami w zabudowie i sprzętem AGD, w dodatkowym pomieszczeniu pralka, suszarka elektryczna. Okna PCV, na podłogach deska dębowa i kafle. Dodatkowo nowy najmujący ma możliwość korzystania z miejsca postojowego w podziemnym garażu. Możliwość doposażenia mieszkania. Zapraszam na prezentację mieszkania. Informacje dotyczące mieszkania na wynajem we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-1002)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 696 436 549

Inne w tej kategorii...