Mieszkanie Wrocław Krzyki wynajem za 2 950 zł/m-c

3-pokojowe mieszkanie na wynajem we Wrocławiu o powierzchni 68,5 m2. Mieszkanie znajduje się na XV piętrze, w 18-kondygnacyjnym budynku. Mieszkanie do wynajęcia we Wrocławiu nadaje się od razu do zamieszkania przez przyszłych najemców. Mieszkanie dotychczas nie było wynajmowane – pierwszy wynajem.

Mieszkanie do wynajmu we Wrocławiu dedykowane osobom ceniącym komfort oraz wysoki standard. Wnętrze mieszkania wykończone z dbałością o szczegóły, kompletnie wyposażone. Mocnym atutem jest atrakcyjna lokalizacja ze swobodnym dostępem do najważniejszych punktów aglomeracji. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu do wynajęcia we Wrocławiu prezentuje się następująco:
– salon
– aneks kuchenny
– balkon
– 2 sypialnie
– łazienka
– wc
– przedpokój.

Mieszkanie na wynajem z opcją korzystania z miejsca postojowego w garażu podziemnym. Właściciel mieszkania dopuszcza możliwość jego doposażenia pod konkretne potrzeby przyszłego najemcy. Zapraszam na prezentację mieszkania. Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-1013)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 696 436 549

Inne w tej kategorii...