Mieszkanie Wrocław Krzyki wynajem za 2 800 zł/m-c

3-pokojowe mieszkanie na wynajem we Wrocławiu o powierzchni 64,39 m2. Mieszkanie znajduje się na I piętrze, w 2-kondygnacyjnym budynku. Ekspozycja okien w kierunkach północny zachód. Mieszkanie do wynajęcia we Wrocławiu objęte zostało słynnym i popularnym wśród klientów programem „Oferta bezpośrednia”, co oznacza, że najemca nie płaci wynagrodzenia dla biura.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na wynajem:
– salon
– aneks kuchenny
– 2 pokoje
– łazienka
– garderoba
– przedpokój
Wszystkie pokoje i pomieszczenia mieszkania do wynajmu we Wrocławiu kompletnie umeblowane i wyposażone w sprzęty AGD i RTV. Do listy zalet i atutów warto jeszcze dodać miejsce postojowe za budynkiem wliczone w kwotę najmu oraz komórkę lokatorską.

Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie na wynajem we Wrocławiu znajduje się w cichej i spokojnej okolicy z rewelacyjnym dojazdem do centrum. Mieszkanie do wynajęcia we Wrocławiu adresowane głównie do rodzin z dziećmi oraz par. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania we Wrocławiu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecam i zapraszam na prezentację.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajmu we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na wynajem we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15371)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Inne w tej kategorii...