Mieszkanie Wrocław Krzyki wynajem za 2 400 zł/m-c

3-pokojowe mieszkanie na wynajem we Wrocławiu o powierzchni 73,54 m2. Mieszkanie znajduje się na II piętrze, w 7-kondygnacyjnym budynku z 2010 roku. Ekspozycja okien w kierunkach wschód i zachód. Mieszkanie do wynajęcia we Wrocławiu objęte jest popularnym przez klientów programem: „Oferta bezpośrednia”, dzięki czemu wynagrodzenie dla biura pokrywa tylko właściciel. Mieszkanie w bardzo wysokim standardzie.

Wnętrze mieszkania do wynajęcia we Wrocławiu tworzą:
– salon
– aneks kuchenny
– 2 pokoje
– przedpokój
– łazienka
– wc
– balkon widokowy

Mieszkanie na wynajem we Wrocławiu kompletnie umeblowane i wyposażone. Atrakcyjna lokalizacja to kolejna z długiej listy zalet tego mieszkania. Lokalizacja zapewnia świetny dojazd do centrum oraz bezpośredni dostęp do terenów rekreacyjnych. Osoby posiadające więcej niż jeden samochód z pewnością ucieszy opcja wynajęcia aż 2 miejsc postojowych w podziemnym garażu. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania we Wrocławiu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 500 zł. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajmu we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na wynajem we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15313)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Inne w tej kategorii...