Mieszkanie Wrocław Krzyki wynajem za 1 600 zł/m-c

4-pokojowe mieszkanie na wynajem we Wrocławiu o powierzchni 85,67 m2. Mieszkanie znajduje się na VIII piętrze, w 9-kondygnacyjnym budynku. Ekspozycja okien w kierunkach wschód – zachód. Mieszkanie do wynajmu we Wrocławiu zostało objęte popularnym wśród klientów programem „Oferta bezpośrednia”, dzięki czemu wynagrodzenie dla biura opłaca tylko właściciel.

Wnętrze mieszkania na wynajem we Wrocławiu tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon
– aneks kuchenny
– 3 sypialnie
– łazienka wc
– przedpokój.

Mieszkanie do wynajmu we Wrocławiu częściowo umeblowane (kuchnia i jeden z pokoi są umeblowane, natomiast pozostałe 3 pokoje – nieumeblowane). Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie na wynajem we Wrocławiu szybki i nieskrępowany dostęp do wszystkich niezbędnych usług i terenów rekreacyjnych. Bardzo zielona i spokojna okolica. Mieszkanie we Wrocławiu na wynajem z przynależną komórką lokatorską. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania we Wrocławiu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajmu we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na wynajem we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15340)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Inne w tej kategorii...