Mieszkanie Wrocław Krzyki wynajem za 1 600 zł/m-c

2-pokojowe mieszkanie na wynajem we Wrocławiu o powierzchni 37,8 m2. Mieszkanie znajduje się na XI piętrze, w 12-kondygnacyjnym budynku. Ekspozycja okien na południe. Mieszkanie nadaje się od razu do zamieszkania. Mieszkanie do wynajmu we Wrocławiu objęte zostało słynnym programem „Oferta bezpośrednia”, co oznacza, że najemca nie płaci wynagrodzenia dla biura.

Wnętrze mieszkania na wynajem tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój

Mieszkanie kompletnie wyposażone w sprzęt AGD/RTV i umeblowane. Mieszkanie do wynajmu we Wrocławiu wraz z przynależną komórką lokatorską. Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie znajduje się w otoczeniu wszystkich niezbędnych usług oraz z bezpośrednim dostępem do terenów rekreacyjnych. Cicha, spokojna i zielona okolica. Mieszkanie idealne dla pary. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 000 zł. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajmu we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na wynajem we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15348)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Inne w tej kategorii...