Mieszkanie Wrocław Fabryczna wynajem za 2 200 zł/m-c

3-pokojowe mieszkanie na wynajem we Wrocławiu o powierzchni 78,89 m2. Mieszkanie znajduje się na I piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 2008 roku. Ekspozycja okien w kierunkach wschód – zachód. Mieszkanie do wynajęcia objęte słynnym programem „Oferta bezpośrednia”, co oznacza, że wynagrodzenie dla biura pokrywa tylko właściciel.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu do wynajmu we Wrocławiu prezentuje się następująco:
– salon
– jadalnia
– kuchnia
– 2 sypialnie
– łazienka z wc
– hall
– balkon widokowy

Mieszkanie na wynajem we Wrocławiu wyposażonej est w niezbędne sprzęty. W hallu stoi duża szafa typu komandor. Jeden z pokoi w mieszkaniu do wynajęcia we Wrocławiu pozostaje nieumeblowany.

Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie do wynajmu we Wrocławiu znajduje się w cichej, spokojnej okolicy. Wokół rozległe tereny zielone. Do mieszkania na wynajem we Wrocławiu przynależą dwa miejsca postojowe. Mieszkanie do wynajęcia we Wrocławiu znakomicie nadaje się dla rodziny bądź pary. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania we Wrocławiu wymagana jest jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 500 zł. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania do wynajmu we Wrocławiu.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, mieszkania do wynajmu we Wrocławiu zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15374)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Inne w tej kategorii...