MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ WROCŁAW FABRYCZNA

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w pełni rozkładowe z windą, o powierzchni 57 m2. Każdy z pokoi ma ok. 14m2, jasna kuchnia ok. 8m2, łazienka z wc w kaflach (wanna), ładny kwadratowy przedpokój. Na podłogach mozaika parkietowa, w kuchni i w łazience oraz w przedpokoju kafle.
Mieszkanie bardzo jasne oraz przestronne. Do mieszkania przynależy loggia. Lokal mieści się na trzecim piętrze w bloku z 1990 roku.

Czynsz wynosi: 557 zł wraz z funduszem remontowym. Mieszkanie idealne na inwestycję ze względu na swoje położenie- wiele połączeń komunikacja miejską w różne strony miasta, odległość od centrum to zaledwie 6 km. Spokojna okolica w pobliżu wiele lokalów handlowo-usługowych między innymi: Biedronka, Dom handlowy ASTRA, Neonet. Mieszkanie aktualnie wynajmowane ( możliwość przejęcia Najemców).

SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA: kupujący NIE PŁACI PROWIZJI! Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa Sprzedający. Zapraszam na prezentacje.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

powierzchnia: 57 m2
cena: 340 300 zł
numer oferty: 14-15616
tel: 570 254 328, 71 337 84 20

Inne w tej kategorii...