Mieszkanie Wrocław sprzedaż za 499 000 zł

5-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 84,2 m2. Mieszkanie znajduje się na III piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 1993 roku. Ekspozycja okien w kierunkach południe – wschód – zachód. Wnętrze mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu przeszło kapitalny remont w 2017r roku. Wykończono je w najwyższym standardzie przy użyciu najlepszych jakościowo materiałów.

Kolejną zaletą tego mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu jest atrakcyjna lokalizacja na jednym z najpiękniejszych osiedli miasta, wielokrotnie nagradzanego w miejskich konkursach. W sąsiedztwie szkoły, przychodnie zdrowia, przedszkola, żłobki, stadion, kościół, hala targowa, znana galeria handlowa etc.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu prezentuje się następująco:
– balkon
– salon
– 4 sypialnie
– łazienka
– wc
– hall
– przedpokój
– kuchnia.

Wnętrze mieszkania na sprzedaż wykończone niezwykle stylowo i z wyczuciem dobrego smaku. Osoby zmotoryzowane z pewnością ucieszy fakt, że w pobliżu mieszkania znajduje się wiele miejsc parkingowych. Zapraszamy do obejrzenia i zakupu mieszkania we Wrocławiu na sprzedaż. Oferujemy również pomoc przy finansowaniu jego zakupu, dobierając bezpłatnie najbardziej korzystne warunki kredytowe na rynku. Współpracujemy z ponad 25 największymi bankami hipotecznymi na polskim rynku. Oferujemy również szeroki wachlarz ubezpieczeń. (155-457)

Kontakt:
e-mail: e.mielczarek@wgn.pl
Tel. +48 71 313 54 02
Tel. +48 783 822 285

Inne w tej kategorii...