Mieszkanie Wrocław sprzedaż za 339 000 zł

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 57 m2. Mieszkanie znajduje się na II piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku. Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu nadaje się od razu do zamieszkania bez konieczności ponoszenia ze strony przyszłego właściciela jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych. Mieszkanie objęte jest programem „Kupujący nie płaci prowizji”.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż we Wrocławiu prezentuje się następująco:
– salon
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój
– aneks kuchenny
– balkon

W cenie mieszkania pozostają m.in. meble kuchenne wraz z wyposażeniem. osoby zmotoryzowane z pewnością zainteresuje fakt, że w budynku znajduje się podziemny parking. Atrakcyjna lokalizacja w otoczeniu pełnej infrastruktury – mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu mieści się nieopodal szkoły, wielu sklepów oraz terenów zielonych. Cena mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu podlega indywidualnej negocjacji. W razie wszelkich pytań (mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na prezentację.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Głogów, ul. Garncarska 22. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-1917)

Kontakt:
e-mail: w.walkowiak@wgn.pl
Tel. +48 533 306 811

Inne w tej kategorii...