Mieszkanie Wrocław sprzedaż za 174 000 zł

1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 25,51 m2. Mieszkanie znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku z 1979 roku. Ekspozycja okien w kierunkach: północny – wschód. Do najmocniejszych atutów tego mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu należą: atrakcyjna, prestiżowa lokalizacja w centrum, słoneczne wnętrze, otoczenie terenów zielonych oraz możliwość zakupu garażu (16 m2) w atrakcyjnej cenie 40 tys zł.

Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: balkon + salon/sypialnia + aneks kuchenny + łazienka + przedpokój. Na podłodze zachowana dębowa mozaika. Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu posiada własny licznik prądowy oraz wymienioną instalację kanalizacyjną oraz wodną. Nie mniej jednak mieszkanie nadaje się do remontu. Do mieszkania przynależy pomieszczenie piwniczne. Zachęcam do obejrzenia mieszkania.

Przy konieczności finansowania zakupu mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. (155-486)

Kontakt:
e-mail: miroslaw.sajur@wgn.pl
Tel. +48 603 917 338

Inne w tej kategorii...