Mieszkanie Wrocław Śródmieście sprzedaż za 816 332 zł

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 72,7 m2. Mieszkanie znajduje się na VIII piętrze, w 9-kondygnacyjnym budynku z 2018 roku. Ekspozycja okien w kierunkach wschód – zachód. Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu objęte zostało programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Dodatkowo kupujący nie płaci również podatku PCC, gdyż mieszkanie pochodzi z rynku pierwotnego.

Atrakcyjna lokalizacja w samym centrum miasta, na zamkniętym prestiżowym osiedlu to pierwsza z zalet tego mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu. Z okien rozpościera się przepiękny widok na Odrę. Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– 2 łazienki
– jadalnia
– 2 balkony
– salon
– aneks kuchenny
– 4 sypialnie.

Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest zaawansowany system monitoringu oraz recepcja z portierem. Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu z opcją dokupienia miejsca postojowego w cenie 45 000 zł oraz komórki lokatorskiej. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3347)

Kontakt:
Tel. +48 502 266 020
Tel. +48 71 337 84 17

Inne w tej kategorii...