Mieszkanie Wrocław Fabryczna sprzedaż za 435 870 zł

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 75,3 m2. Mieszkanie znajduje się na I piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 2018 roku. Mieszkanie na sprzedaż w standardzie deweloperskim, co zwalania kupującego podatku PCC. Dodatkowo kupujący jest również zwolniony z obowiązku zapłaty prowizji dla biura, gdyż mieszkanie objęte jest słynnym programem „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”.

Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu poszczycić się może niebywale słonecznym i jasnym wnętrzem. W skład mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu wchodzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon
– aneks kuchenny
– balkon
– 3 sypialnie
– łazienka
– wc
– przedpokój.

Na osobną uwagę zasługuje również prestiżowa lokalizacja, bowiem mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu znajduje się na ogrodzonej i monitorowanej inwestycji z siłownią i placem zabaw wyłącznie dla mieszkańców. Mocnym atutem jest również wysoka jakość wykończenia oraz bliskość licznych sklepów, punktów usługowych, szkół i przedszkoli. Do mieszkania można dokupić miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz komórkę lokatorską.

Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu z dużym potencjałem – znakomicie nadaje się nie tylko do zamieszkania, ale i jako lokata kapitału w celach inwestycyjnych. Dobry i szybki dojazd do centrum miasta. Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tego mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-922)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 696 436 549

Inne w tej kategorii...