Mieszkanie Wrocław Fabryczna sprzedaż za 435 000 zł

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 78 m2. Mieszkanie znajduje się na III piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku. Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu objęte popularnym wśród klientów programem „Oferta 0%”, dzięki czemu kupujący nie płaci prowizji.

Wnętrze mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu niezwykle komfortowe, dwustronne z ładnym balkonem. Mieszkanie składa się z 2 poziomów:
POZIOM 1:
– salon
– balkon
– kuchnia
– wc
– przedpokój
POZIOM 2:
– 2 pokoje
– przedpokój
– łazienka
– garderoba.

Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu wykończone zostało materiałami najwyższej klasy (parkiet dębowy, kafle, mozaika dębowa). Nad bezpieczeństwem wszystkich domowników czuwają solidne, antywłamaniowe drzwi wejściowe. Mieszkanie wraz z przynależną komórką lokatorską. Przed budynkiem znajduje się duży parking. Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu z pełną własnością i księgą wieczystą. Największe zalety tego mieszkania to:
– atrakcyjna lokalizacja
– potencjał do użytku własnego, jak i w celach inwestycyjnych
– dogodne połączenia komunikacyjne z centrum i innymi częściami miasta.

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-977)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 696 436 549

Inne w tej kategorii...