Mieszkanie Wrocław Fabryczna sprzedaż za 297 600 zł

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 50,1 m2. Mieszkanie znajduje się na II piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku. Ekspozycja okien w kierunkach: południowy wschód. Mieszkanie do sprzedaży w standardzie deweloperskim. Mieszkanie na sprzedaż z rynku pierwotnego objęte słynnym i popularnym wśród klientów programem „Kupujący nie płaci prowizji”, co oznacza, że wynagrodzenie dla biura pokrywa tylko deweloper. Ponadto kupujący nie płaci również podatku PCC.

Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Możliwość wykupienia komórek lokatorskich oraz miejsc postojowych w podziemnym garażu. Przepięknie zagospodarowane osiedle – mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu znajduje się w otoczeniu zadbanych i zagospodarowanych ogrodów. Osoby zmotoryzowane z pewnością ucieszy fakt, że pod budynkiem znajduje się podziemny parking. Polecamy i zapraszamy na prezentację mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu.

Informacje dotyczące mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3263)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 21

Inne w tej kategorii...