Mieszkanie Wrocław Śródmieście sprzedaż za 280 000 zł

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 36,21 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze, w 5-kondygnacyjnej kamienicy. Wnętrze mieszkania po kapitalnym remoncie. W trakcie prac remontowych wymieniono wszystkie instalację, podłogi, okna oraz drzwi.

Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu składa się z poniższych pomieszczeń:
– przedpokój
– łazienka
– pokój
– aneks kuchenny
– sypialnia

Mieszkanie ciche, gdyż okna wychodzą od strony podwórza. Atrakcyjna lokalizacja to kolejna z zalet tego mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu. Nieopodal mieszczą się liczne lokale handlowo-usługowe. Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu objęte zostało popularnym wśród klientów programem „Sprzedaż bezpośrednia”, dzięki czemu kupujący nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa jedynie sprzedający.

Informacje dotyczące mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15947)

Kontakt:
e-mail: k.jaworska@wgn.pl
Tel. +48 723 477 780

Inne w tej kategorii...