Mieszkanie Wrocław (okolice) sprzedaż za 90 000 zł

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 88,22 m2. Mieszkanie znajduje się na I piętrze, w 4-kondygnacyjnym kamienicy. Atrakcyjna cena i cicha, spokojna okolica blisko parku to dwie największe zalety tego mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu (okolicach). Nieopodal mieszczą się liczne sklepy, szkoła, kościół, poczta, przychodnia zdrowia etc.

Wnętrze mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu (okolicach) tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: kuchnia + łazienka z wc + salon + 2 sypialnie + przedpokój. Do mieszkania przynależy pomieszczenie piwniczne, strych oraz budynki gospodarcze. Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu (okolicach) dedykowane dla osób, które kochają ciszę i przyrodę.

Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu (okolicach) o dużym potencjale – doskonała inwestycja pod działalność agroturystyczną. Zapraszamy do obejrzenia i nabycia mieszkania. Oferujemy również pomoc przy finansowaniu zakupu mieszkania, dobierając bezpłatnie najbardziej korzystne warunki

kredytowe na rynku. Współpracujemy z ponad 25 największymi bankami hipotecznymi na polskim rynku. Oferujemy również szeroki wachlarz ubezpieczeń. Jeśli jesteś agentem nieruchomości i interesujesz się tą bądź inną naszą ofertą, zadzwoń i zapytaj o warunki współpracy. (155-234)

Kontakt:
e-mail: e.mielczarek@wgn.pl
Tel. +48 71 313 54 02
Tel. +48 783 822 285

Inne w tej kategorii...