Mieszkanie Wrocław (okolice) sprzedaż za 399 000 zł

4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu (2 km od granicy miasta) o powierzchni 82 m2. Mieszkanie znajduje się na II piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 2014 roku. Ekspozycja okien w kierunkach północ – południe – zachód. Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu (okolice) poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją na kameralnym, zamkniętym osiedlu. Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu (okolice) doskonałe dla rodzin z dziećmi.

Wnętrze mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu (okolice) niezwykle jasne, widne i słoneczne, a ana dodatek ciepłe. Okna plastikowe z roletami zewnętrznymi oraz wewnętrznymi. Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu (okolice) wraz z przynależnym i przypisanym miejscem postojowym na osiedlowym parkingu. Wraz z zakupem mieszkaniem istnieje opcja adaptacji poddasza (30 m2 mierzone po podłodze).

Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu (okolice) wyróżnia się wysokim standardem. Wnętrze zaprojektowano i urządzono w nowoczesnym, skandynawskim designie. Podłogi z trójwarstwowych, dębowych desek, co tworzy miły, przytulny nastrój, a dodatkowo zapewnia sąsiedzkie wyciszenie w pomieszczeniach. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż we Wrocławiu (okolice)prezentuje się następująco:
– hall
– salon
– kuchnia
– jadalnia
– 3 sypialnie
– łazienka
– wc
– garderoba
– pralnia
– 2 balkony

Na osobną uwagę zasługuje ciekawie i oryginalnie zaaranżowana kuchnia z „wyspą”. W łazience znajduje się zarówno wanna jak i prysznic. Dodatkowym atutem mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu (okolice) jest przestrzeń wydzielona na dużą garderoba, która idealnie sprawdza się w przypadku rodziny z dziećmi. Część garderoby została zagospodarowana z przeznaczeniem na pralnię. W budynku znajduje się wózkownia.

Mieszkanie we Wrocławiu (okolice) do sprzedaży wraz z wyposażeniem (poza meblami z pokoju dziecięcego i sprzętem RTV). Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu (okolice) nadaje się od razu do zamieszkania i nie wymaga wkładu finansowego. Atrakcyjna lokalizacja w otoczeniu terenów zielonych i rekreacyjnych to kolejna z zalet tego mieszkania na sprzedaży we Wrocławiu (okolice). W sąsiedztwie supermarkety znanych sieci, szkoła, przedszkola, siłownia, boiska sportowe, ośrodek zdrowia, apteka, stacja benzynowa etc. Zachęcamy do kontaktu i zapraszamy na prezentację mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu (okolice). Przy konieczności finansowania zakupu mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu (okolice) kredytem, zapewniamy profesjonalną, kompleksową i bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. (155-493)

Kontakt:
Tel. +48 603 917 338

Inne w tej kategorii...