Mieszkanie Wrocław (okolice) sprzedaż za 389 000 zł

4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu (Iwiny) o powierzchni 95 m2. Mieszkanie znajduje się na I piętrze, w 2-kondygnacyjnym budynku z 2014 roku. Ekspozycja okien na cztery strony świata: południe – północ – wschód – zachód. Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu (Iwiny) objęte jest słynnym programem „Oferta bezpośrednia”, co oznacza, że wynagrodzenie dla biura opłacone jest przez sprzedającego.

Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu (Iwiny) składa się z następujących poziomów:
POZIOM 1:
– kuchnia
– jadalnia
– salon
– 2 sypialnie
– łazienka
– pomieszczenie gospodarcze
– balkon
POZIOM 2:
– poddasze

Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu (Iwiny) częściowo zaprojektowane i zaaranżowane przez architekta w bardzo wysokim standardzie i przy użyciu najlepszej jakości materiałów. Nad bezpieczeństwa wszystkich domowników strzegą solidne, antywłamaniowe rolety. Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu (Iwiny) dedykowane osobom, które szukają własnego stylu i cenią wygodę oraz przestrzeń.

Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu (Iwiny) ekonomiczne w eksploatacji. Mocnym atutem jest również atrakcyjna lokalizacja na terenie ogrodzonego, bezpiecznego i czystego osiedla. Nieopodal przedszkole, dom kultury, plac zabaw oraz sklep osiedlowy czynny również w niedzielę. Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu (Iwiny) z pełną własnością, księgą wieczystą bez obciążeń. Cena podlega indywidualnej negocjacji. Serdecznie zapraszam na prezentację mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu (Iwiny).

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu (Iwiny) zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu (Iwiny) oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15938)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@wgn.pl
Tel. +48 502 266 125
Tel. +48 71 337 84 20

Inne w tej kategorii...