Mieszkanie Wrocław (okolice) sprzedaż za 319 000 zł

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 80,31 m2. Mieszkanie znajduje się na I piętrze, w 2-kondygnacyjnym budynku z 2014 roku. Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu (okolice) nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli. Atrakcyjna lokalizacja na nowym, kameralnym osiedlu tuż pod Wrocławiem. Wokół dużo zieleni, cisza, spokój.

Wnętrze mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu (okolicach) słoneczne, jasne i widne. Czuć w nim przestrzeń. Na podłogach położone są dobrej jakości kafle oraz panele. Okna PCV. Ogrzewanie gazowe. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż we Wrocławiu (okolicach): korytarz + kuchnia + salon + balkon + 2 sypialnie + łazienka + wc + pomieszczenie gospodarcze.

Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu (okolicach) objęte zostało słynnym programem „Sprzedaż bezpośrednia”, co oznacza, że kupujący nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko sprzedający. Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu (okolicach) zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu (okolicach) oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15754)

Kontakt:
Tel. +48 502 266 020
Tel. +48 71 337 84 17

Inne w tej kategorii...