Mieszkanie Wrocław (okolice) sprzedaż za 299 000 zł

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 61,85 m2. Mieszkanie znajduje się na I piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 2011 roku. Ekspozycja okien w kierunkach: północny wschód. Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu (okolicach) zlokalizowane jest na terenie ciągle rozbudowującego się, wielorodzinnego osiedla mieszkaniowego. Przy budynku znajduje się parking, a za budynkiem teren z placem zabaw i miejscem do wypoczynku mieszkańców.

Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu (okolicach) kompletnie wyposażone, w wysokim standardzie, przygotowane od razu do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia jakichkolwiek wydatków finansowych. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu do sprzedaży we Wrocławiu (okolicach) prezentuje się następująco:
– salon
– 2 sypialnie
– przedpokój
– aneks kuchenny
– łazienka
– wc
– 2 balkony.

Wnętrze mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu (okolicach) wykończone z wysokiej jakości materiałów (np. gres o wysokiej klasie ścieralności). W jednym z pokoi mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu została wydzielona część pod gabinet, w którym miejsce na komputer, oraz część sypialniana z dużym łożem małżeńskim. Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu (okolicach) wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym (2,76 m2).

Atrakcyjna lokalizacja to również dostępność pełnej infrastruktury – mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu (okolicach) mieści się bardzo blisko zespołu szkolno-przedszkolnego z placem do aktywnego spędzania czasu, licznych supermarketów, przychodni zdrowia, punktów usługowych etc. Przy konieczności finansowania zakupu mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu (okolicach) kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. (155-404)

Kontakt:
e-mail: miroslaw.sajur@wgn.pl
Tel. +48 603 917 338

Inne w tej kategorii...