Mieszkanie Wrocław (okolice) sprzedaż za 279 675 zł

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 56,5 m2. Mieszkanie znajduje się na I piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 2018 roku. Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu (okolicach) objęte popularnym wśród klientów programem „0% prowizji od kupującego – sprzedaż bezpośrednia”, dzięki czemu kupujący nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa deweloper. Dodatkowo kupujący nie płaci również podatku PCC, gdyż mieszkanie pochodzi z rynku pierwotnego i sprzedawanie jest w stanie deweloperskim.

Znakomita lokalizacja w najszybciej rozwijających się miejscowości satelickich Wrocławia to pierwsza z zalet tego mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu (okolicach). Wokół kompletna infrastruktura: placówki edukacyjne, szkoły, urzędy, przychodnie, zakłady pracy, komunikacja publiczna etc. Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu (okolicach) ogrzewanie jest centralnie, gazowo za pomocą 2-funkcyjnego pieca.

Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu (okolicach) składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
Dodatkowo istnieje opcja zakupu komórki lokatorskiej (5 000 zł/szt.) oraz miejsca postojowego w garażu podziemnym (20 000 zł/szt.).

Posiadamy w ofercie ponad 120 ofert deweloperskich we Wrocławiu i okolicach. Zajmujemy się kompleksową profesjonalną obsługą sprzedaży mieszkań i domów z rynku pierwotnego. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu (okolicach). Informacje dotyczące mieszkania od sprzedaży we Wrocławiu (okolicach) zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu (okolicach) oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3309)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 15

Inne w tej kategorii...