Mieszkanie Wrocław (okolice) sprzedaż za 250 000 zł

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu (okolicach) o powierzchni 90 m2. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 1950 roku. Ekspozycja okien w kierunkach: południe – wschód – zachód. Mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu (okolicach) zaaranżowane jest na 2 poziomach:
– salon
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
Wnętrze mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu (okolicach) utrzymane w dobrym standardzie, do własnej aranżacji z dużymi możliwościami i potencjałem. Podłogi i schody w drewnie (wymagają małego odświeżenia). Drewniane bele pozostały w oryginalnym stanie, co dodaje bardzo miłego i ciepłego klimatu.

Budynek, w którym znajduje się oferowane na sprzedaż mieszkanie, po niedawnym remoncie dachu oraz wymianie instalacji elektrycznych. Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu (okolicach) ekonomiczne w eksploatacji. Dużą zaletą mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu (okolicach) jest na pewno jego znakomita lokalizacja z miejscami spacerowymi niedaleko parku, wielu sklepów, dyskontów i supermarketów znanych sieci, szkoły, przedszkola etc. Zapraszam na prezentację mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu (okolicach). (155-459)

Kontakt:
Tel. +48 603 917 338

Inne w tej kategorii...