Mieszkanie Wrocław (okolice) sprzedaż za 212 000 zł

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu (okolicach) o powierzchni 95,1 m2. Mieszkanie znajduje się na I i II piętrze, w 4-kondygnacyjnej kamienicy z 1938 roku. Ekspozycja okien w kierunkach: północ – wschód – zachód. Wnętrze mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu (okolicach) niezwykle klimatyczne, jasne, słoneczne z zachowanymi oryginalnymi elementami architektonicznymi.

Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu (okolicach) nadaje się do zamieszkania po odświeżeniu, jednak dopiero po wykonaniu głębszej aranżacji może być doprowadzone do swojej salonowej przeszłości. Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu (okolicach) o dużym potencjale z możliwością wydzielenia antresoli. Dodatkową atrakcję stanowi duży pokój o obniżonym stropie, który może stanowić idealne miejsce na salę telewizyjna lub być adaptowany na pokój dla dzieci.

Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu (okolicach) znakomicie nadaje się nie tylko do zamieszkania przez nowych właścicieli, ale i jako inwestycja pod wynajem (po remoncie). Warto w tym miejscu dodać, że do mieszkania można wejść 2 niezależnymi wejściami na różnych kondygnacjach.

Wnętrze mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu (okolicach) częściowo umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD. Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu (okolicach) bardzo ekonomiczne w utrzymaniu. Długą listę zalet mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu (okolicach) zamyka atrakcyjna lokalizacja nieopodal urzędów, sklepów, punktów usługowych, szkół, przedszkoli oraz żłobków. Do mieszkania przynależy pomieszczenie piwniczne oraz spore pomieszczenie gospodarcze. Przy konieczności finansowania zakupu mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu (okolicach) kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. (155-380)

Kontakt:
e-mail: miroslaw.sajur@wgn.pl
Tel. +48 603 917 338

Inne w tej kategorii...