Mieszkanie Wrocław (okolice) sprzedaż za 185 000 zł

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu (okolice) o powierzchni 64,07 m2. Mieszkanie znajduje się na II piętrze, w 3-kondygnacyjnej kamienicy z 1900 roku. Ekspozycja okien w kierunkach południowy zachód. Prestiżowa lokalizacja w nobilitującym sąsiedztwie to pierwsza z zalet tego mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu (okolice).

Wnętrze mieszkania do sprzedaży w okolicach Wrocławia tworzą:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka z wc
– przedpokój.

Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu (okolice) ponadstandardowo wysokie, w jednym z pokoi wykonana antresola. Mieszkanie na sprzedaż po kapitalnym remoncie w 2006 roku, kiedy to została wymieniona instalacja elektryczna oraz wodno-kanalizacyjna, a także wymienione okna na plastikowe. Ściany w gładziach pomalowane, na podłodze w pokojach panele, w kuchni terakota.

Mieszkanie na sprzedaż w okolicach Wrocławia ogrzewane z sieci miejskiej, natomiast podgrzanie wody elektryczne, w łazience bojler, natomiast w kuchni podgrzewacz przepływowy. Właściciel mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu (okolice) dopuszcza pozostawienie umeblowania oraz niektórych elementów wyposażenia. Do mieszkania przynależy pomieszczenie piwniczne o pow. ok. 8 m2. Zachęcam do kontaktu. Przy konieczności finansowania zakupu mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu (okolice) kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. (155-450)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl
Tel. +48 607 530 633

Inne w tej kategorii...