Mieszkanie Wrocław Swojczyce sprzedaż za 625 000 zł

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 48,67 m2. Mieszkanie znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku z 2016 roku. Ekspozycja okien w kierunku zachodnim. Prestiżowa lokalizacja na terenie elitarnej inwestycji deweloperskiej nad Odrą to pierwsza z największych zalet tego mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu. Wokół znajduje się wiele terenów zielonych.

Wnętrze mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu komfortowo wykończone w nowoczesnym designie i wyposażone według projektu znanej pracowni architektonicznej. Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu wyposażone jest w wiele nowoczesnych rozwiązań technologicznych, jak na przykład bezprzewodowy odkurzacz, klimatyzacja, elektryczne rolety etc. Ciekawostką jest fakt, że w salonie mieszkania znajda się oryginalne fotele, które są dopiero produkowane wg indywidualnego projektu. Do mieszkania przynależą aż cztery 4 miejsca postojowe.

Na osobną uwagę zasługuje osiedle, na którym mieści się oferowane na sprzedaż mieszkanie. Bezpieczeństwa pilnuje to całodobowa ochrona. Budynek wyposażony jest w windy dostępne z garażu podziemnego. Do dyspozycji mieszkańców osiedla oddano salę fitness, wspólne pomieszczenie klubowe, monitorowane place zabaw, a także publiczne przedszkole.

Zapraszam serdecznie na prezentację tego mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu. mieszkania objęte jest popularnym wśród klientów programem „Sprzedaż bezpośrednia”, co oznacza, że kupujący nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko sprzedający.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15823)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 20
Tel. +48 502 266 125

Inne w tej kategorii...