Mieszkanie Wrocław Stare Miasto sprzedaż za 690 000 zł

4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 121,6 m2. Mieszkanie znajduje się na I piętrze, w 5-kondygnacyjnej kamienicy. Ekspozycja okien w kierunkach wschód – zachód. Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu objęte programem „Oferta bezpośrednia – kupujący nie płaci prowizji”. Nobilitująca lokalizacja w centrum, blisko Urzędu Miasta oraz Teatru Polskiego to jeden z najmocniejszych atutów oferowanego mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu do sprzedaży we Wrocławiu prezentuje się następująco:
– salon
– 3 sypialnie
– aneks kuchenny
– łazienka
– wc
– przedpokój.

Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu wyróżnia się niestandardową wysokością pomieszczeń, która wynosi 3,4 m. W jednym z pokoi mieszkania stoi przepiękny, marmurowy kominek. Wisienką na torcie są zachowane, przedwojenne, drewniane okna. Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu ogrzewane jest gazowo. Mieszkanie obecnie niezamieszkałe. Pełna własność z księgą wieczystą bez obciążeń.

Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu doskonale nadaje się również na prowadzenie w nim biura albo kancelarii. Przed budynkiem miejsca parkingowe. Do mieszkania przynależy pomieszczenie piwniczne. Mieszkanie dostępne od razu po zakupie. Zapraszam na prezentację mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu. Cena mieszkania podlega indywidualnej negocjacji.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15918)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 20
Tel. +48 502 266 125

Inne w tej kategorii...